Spuštění webové prezentace


Společnost CMI Melodia a.s. - specialista na hudební nástroje představuje nový web Fenderspecialista.cz, který se zaměřuje pouze na hudební nástroje z dílny této skvělé a světově oblíbené značky. Na své si tak přijdou zejména milovíci kytar a kytarového příslušenství. Veškeré uvedené hudební nástroje je možné zakoupit buď v internetovém obchodě Cmias.cz, případně v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové.

Obchodní dům CMI plaza nabízí možnost nejen osobního odběru, ale zejména možnost si prohlédnout a vyzkoušet vámi vybrané hudební nástroje. K dispozici je tým zkušených prodejců, kteří vám s výběrem a s dotazy na produkty rádi pomohou.

Jak v obchodním domě CMI plaza, tak i v internetovém obchodě Cmias.cz je pro vás připravena nabídka nejen hudebních nástrojů značky Fender, ale nabídka od více než 100 výrobců z celého světa (Yamaha, Ashton, Ibanez...).

O značce Fender

Americká společnost Fender (přesný název Fender Musical Instruments Corporation) byla založena v roce 1946. Zakladatelem společnosti byl Clarence Leonidas Fender (původně opravář automobilových rádií), který se zaměřil zejména na kytary. Zobrazit více informací...


O nás

Společnost CMI Music s.r.o. - specialista na hudební nástroje nabízí špičkové hudební nástroje a příslušenství od více jak od 300 výrobců z celého světa.

Elektronický obchod Cmias.cz

Náš elektronický obchod Cmias.cz nabízí hudební nástroje, domácí audio video a PA techniku za skvělé ceny. V nabídce naleznete nejen hudební nástroje a hudební produkty YAMAHA, ale i produkty dalších světových značek jako ASHTON, FENDER, IBANEZ, ALHAMBRA, LTD, STRUNAL, ROLAND, CASIO, KORG, TAMA, SONOR, LUDWIG, AMATI, V.F.ČERVENÝ atd.

Partneři

Electropiknik.cz Rockové kurzy

Zobrazit další partnery

více informací

Kladská 1117/25, 500 03 HRADEC KRÁLOVÉ

Tel.: 495 217 423 Tel.: 495 221 469


COPYRIGHT © 2012 CMI Melodia - ALL RIGHTS RESERVED