Články


Showroom elektrických kytar Fender 10.2.2015

V obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové naleznete nyní zcela novou prezentaci elektrických kytar Fender. Pokud chcete na vlastní oči vidět exkluzivní modely této značky, pak neváhejte a navštivte naši prodejnu. A co víc? Kytary si můžete sami vyzkoušet a vychutnat si tak naživo jejich nádherný zvuk.

Fender CD 60 CE 25.6.2014

Fender představil novinku mezi elektroakustickými kytarami. Jedná se o limitovanou edici velmi oblíbené kytary Fender CD 60 CD, která je nyní k dispozici v celo mahagonovém provedení. Kytaru je možné samozřejmě objednat v internetovém obchodě Cmias.cz.

Kytarová komba Fender Mustang 4.3.2013

V nabídce produktů značky Fender naleznete i novou řadu kytarových komb, která nese označení Mustang. Veškeré uvedené zboží můžete objednávat v našem internetovém obchodě Cmias.cz, případně nás navštívit v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové a zboží si zakoupit osobně.

Spuštění webové prezentace 21.2.2013

Společnost CMI Melodia a.s. - specialista na hudební nástroje představuje nový web Fenderspecialista.cz, který se zaměřuje pouze na hudební nástroje z dílny této skvělé a světově oblíbené značky. Na své si tak přijdou zejména milovíci kytar a kytarového příslušenství. Veškeré uvedené hudební nástroje je možné zakoupit buď v internetovém obchodě Cmias.cz, případně v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové.


O nás

Společnost CMI Music s.r.o. - specialista na hudební nástroje nabízí špičkové hudební nástroje a příslušenství od více jak od 300 výrobců z celého světa.

Elektronický obchod Cmias.cz

Náš elektronický obchod Cmias.cz nabízí hudební nástroje, domácí audio video a PA techniku za skvělé ceny. V nabídce naleznete nejen hudební nástroje a hudební produkty YAMAHA, ale i produkty dalších světových značek jako ASHTON, FENDER, IBANEZ, ALHAMBRA, LTD, STRUNAL, ROLAND, CASIO, KORG, TAMA, SONOR, LUDWIG, AMATI, V.F.ČERVENÝ atd.

Partneři

Electropiknik.cz Rockové kurzy

Zobrazit další partnery

více informací

Kladská 1117/25, 500 03 HRADEC KRÁLOVÉ

Tel.: 495 217 423 Tel.: 495 221 469


COPYRIGHT © 2012 CMI Melodia - ALL RIGHTS RESERVED