Kytarová komba Fender Mustang


V nabídce produktů značky Fender naleznete i novou řadu kytarových komb, která nese označení Mustang. Veškeré uvedené zboží můžete objednávat v našem internetovém obchodě Cmias.cz, případně nás navštívit v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové a zboží si zakoupit osobně.

Kytarová komba z nové série Mustang se řadí mezi špičku ve své kategorii. Oproti konkurenci se pyšní zejména svojí univerzálností a výkonem. Kytarová komba Fender Mustang nabízí úžasně věrné modely zesilovačů a obrovskou banku efektů. Výhodou je bezesporu i to, že kytarová komba série Mustang jsou navíc vybavena USB konektivitou a softwarem Fender® FUSE, díky kterému může vaše hudební kreativita a představivost běžet na plné obrátky.

Fender Mustang Amps V.2 Demo - videoprezentace


O nás

Společnost CMI Music s.r.o. - specialista na hudební nástroje nabízí špičkové hudební nástroje a příslušenství od více jak od 300 výrobců z celého světa.

Elektronický obchod Cmias.cz

Náš elektronický obchod Cmias.cz nabízí hudební nástroje, domácí audio video a PA techniku za skvělé ceny. V nabídce naleznete nejen hudební nástroje a hudební produkty YAMAHA, ale i produkty dalších světových značek jako ASHTON, FENDER, IBANEZ, ALHAMBRA, LTD, STRUNAL, ROLAND, CASIO, KORG, TAMA, SONOR, LUDWIG, AMATI, V.F.ČERVENÝ atd.

Partneři

Electropiknik.cz Rockové kurzy

Zobrazit další partnery

více informací

Kladská 1117/25, 500 03 HRADEC KRÁLOVÉ

Tel.: 495 217 423 Tel.: 495 221 469


COPYRIGHT © 2012 CMI Melodia - ALL RIGHTS RESERVED