Showroom elektrických kytar Fender


V obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové naleznete nyní zcela novou prezentaci elektrických kytar Fender. Pokud chcete na vlastní oči vidět exkluzivní modely této značky, pak neváhejte a navštivte naši prodejnu. A co víc? Kytary si můžete sami vyzkoušet a vychutnat si tak naživo jejich nádherný zvuk.

Historie značky Fender

Poznejte modely elektrických kytar napříč dlouholetou historií značky Fender. Na jednom místě si budete moci vychutnat showroom těch nejžádanějších kytar Fender. Kde jinde byste si měli prohlédnout a zakoupit kytaru, než u specialisty na hudební nástroje Fender, společnosti CMI Melodia a.s.

Showroom elektrických kytar Fender

Naladěno pro vás!

Příjemné prostředí a prodejní specialisté - nebojte se nás zeptat na podrobnosti k vámi vybranému modelu, jsme tu pro vás. A pokud nejste fanoušky kytar značky Fender, můžete se kochat i dalšími modely hudebních nástrojů (kytar, kláves, bicích, dechových nástrojů...) od více než tří set výrobců z celého světa. To vše nabízí showroom CMI plaza!


O nás

Společnost CMI Music s.r.o. - specialista na hudební nástroje nabízí špičkové hudební nástroje a příslušenství od více jak od 300 výrobců z celého světa.

Elektronický obchod Cmias.cz

Náš elektronický obchod Cmias.cz nabízí hudební nástroje, domácí audio video a PA techniku za skvělé ceny. V nabídce naleznete nejen hudební nástroje a hudební produkty YAMAHA, ale i produkty dalších světových značek jako ASHTON, FENDER, IBANEZ, ALHAMBRA, LTD, STRUNAL, ROLAND, CASIO, KORG, TAMA, SONOR, LUDWIG, AMATI, V.F.ČERVENÝ atd.

Partneři

Electropiknik.cz Rockové kurzy

Zobrazit další partnery

více informací

Kladská 1117/25, 500 03 HRADEC KRÁLOVÉ

Tel.: 495 217 423 Tel.: 495 221 469


COPYRIGHT © 2012 CMI Melodia - ALL RIGHTS RESERVED