Fender Strat Accessory Kit, White

Chcete změnit vzhled Vašeho Stratocasteru®? Vyzkoušejte nový "Stratocaster® Accessory Kit". Vše, co potřebujete, aby Vaše kytara získala individuální vzhled. Balení obsahuje: potenciometry hlasitosti a tónové clony,...

detailní popis »
Cena s DPH 834 Kč
Cena bez DPH 689 Kč
Dostupnost: 10 dnů

KOUPIT

Kód produktu: 15046
Výrobce: Fender

Detailní popis produktu Fender Strat Accessory Kit, White

Chcete změnit vzhled Vašeho Stratocastera®? Vyzkoušejte nový "Stratocaster Accessory Kit"! Vše, co potřebujete, aby Vaše kytara získala individuální vzhled. Balení obsahuje: potenciometry hlasitosti a tónové clony, plastovou krytku tremola, plastovou kdŕytku přepínače snímačů, kryty snímačů a zadní plastový kryt. Upozornění: kryty snímačů se nevejdou na typy: SCN™, N3™ a Noiseless™!

Parametry produktu: Fender Strat Accessory Kit, WhiteO nás

Společnost CMI Music s.r.o. - specialista na hudební nástroje nabízí špičkové hudební nástroje a příslušenství od více jak od 300 výrobců z celého světa.

Elektronický obchod Cmias.cz

Náš elektronický obchod Cmias.cz nabízí hudební nástroje, domácí audio video a PA techniku za skvělé ceny. V nabídce naleznete nejen hudební nástroje a hudební produkty YAMAHA, ale i produkty dalších světových značek jako ASHTON, FENDER, IBANEZ, ALHAMBRA, LTD, STRUNAL, ROLAND, CASIO, KORG, TAMA, SONOR, LUDWIG, AMATI, V.F.ČERVENÝ atd.

Partneři

Electropiknik.cz Rockové kurzy

Zobrazit další partnery

více informací

Kladská 1117/25, 500 03 HRADEC KRÁLOVÉ

Tel.: 495 217 423 Tel.: 495 221 469


COPYRIGHT © 2012 CMI Melodia - ALL RIGHTS RESERVED