Spuštění webové prezentace


Společnost CMI Melodia a.s. - specialista na hudební nástroje představuje nový web Fenderspecialista.cz, který se zaměřuje pouze na hudební nástroje z dílny této skvělé a světově oblíbené značky. Na své si tak přijdou zejména milovíci kytar a kytarového příslušenství. Veškeré uvedené hudební nástroje je možné zakoupit buď v internetovém obchodě Cmias.cz, případně v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové.

Obchodní dům CMI plaza nabízí možnost nejen osobního odběru, ale zejména možnost si prohlédnout a vyzkoušet vámi vybrané hudební nástroje. K dispozici je tým zkušených prodejců, kteří vám s výběrem a s dotazy na produkty rádi pomohou.

Jak v obchodním domě CMI plaza, tak i v internetovém obchodě Cmias.cz je pro vás připravena nabídka nejen hudebních nástrojů značky Fender, ale nabídka od více než 100 výrobců z celého světa (Yamaha, Ashton, Ibanez...).

O značce Fender

Americká společnost Fender (přesný název Fender Musical Instruments Corporation) byla založena v roce 1946. Zakladatelem společnosti byl Clarence Leonidas Fender (původně opravář automobilových rádií), který se zaměřil zejména na kytary. Zobrazit více informací...


O nás

Společnost CMI Melodia a.s. - specialista na hudební nástroje nabízí špičkové hudební nástroje a příslušenství od více jak od 300 výrobců z celého světa. Naše heslo zní: "Kdo si hraje nezlobí!"

Elektronický obchod Cmias.cz

Náš elektronický obchod Cmias.cz nabízí hudební nástroje, domácí audio video a PA techniku za skvělé ceny. V nabídce naleznete nejen hudební nástroje a hudební produkty YAMAHA, ale i produkty dalších světových značek jako ASHTON, FENDER, IBANEZ, ALHAMBRA, LTD, STRUNAL, ROLAND, CASIO, KORG, TAMA, SONOR, LUDWIG, AMATI, V.F.ČERVENÝ atd.

Partneři

Electropiknik.cz Rockové kurzy

Hudbajeozivot.cz - nezávislý hudební magazín

Zobrazit další partnery

více informací

Kladská 1117/25, 500 03 HRADEC KRÁLOVÉ

Tel.: 495 217 423 Tel.: 495 221 469


COPYRIGHT © 2012 CMI Melodia - ALL RIGHTS RESERVED