Kytarová komba Fender Mustang


V nabídce produktů značky Fender naleznete i novou řadu kytarových komb, která nese označení Mustang. Veškeré uvedené zboží můžete objednávat v našem internetovém obchodě Cmias.cz, případně nás navštívit v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové a zboží si zakoupit osobně.

Kytarová komba z nové série Mustang se řadí mezi špičku ve své kategorii. Oproti konkurenci se pyšní zejména svojí univerzálností a výkonem. Kytarová komba Fender Mustang nabízí úžasně věrné modely zesilovačů a obrovskou banku efektů. Výhodou je bezesporu i to, že kytarová komba série Mustang jsou navíc vybavena USB konektivitou a softwarem Fender® FUSE, díky kterému může vaše hudební kreativita a představivost běžet na plné obrátky.

Fender Mustang Amps V.2 Demo - videoprezentace


O nás

Společnost CMI Melodia a.s. - specialista na hudební nástroje nabízí špičkové hudební nástroje a příslušenství od více jak od 300 výrobců z celého světa. Naše heslo zní: "Kdo si hraje nezlobí!"

Elektronický obchod Cmias.cz

Náš elektronický obchod Cmias.cz nabízí hudební nástroje, domácí audio video a PA techniku za skvělé ceny. V nabídce naleznete nejen hudební nástroje a hudební produkty YAMAHA, ale i produkty dalších světových značek jako ASHTON, FENDER, IBANEZ, ALHAMBRA, LTD, STRUNAL, ROLAND, CASIO, KORG, TAMA, SONOR, LUDWIG, AMATI, V.F.ČERVENÝ atd.

Partneři

Electropiknik.cz Rockové kurzy

Hudbajeozivot.cz - nezávislý hudební magazín

Zobrazit další partnery

více informací

Kladská 1117/25, 500 03 HRADEC KRÁLOVÉ

Tel.: 495 217 423 Tel.: 495 221 469


COPYRIGHT © 2012 CMI Melodia - ALL RIGHTS RESERVED