Články


Showroom elektrických kytar Fender 10.2.2015

V obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové naleznete nyní zcela novou prezentaci elektrických kytar Fender. Pokud chcete na vlastní oči vidět exkluzivní modely této značky, pak neváhejte a navštivte naši prodejnu. A co víc? Kytary si můžete sami vyzkoušet a vychutnat si tak naživo jejich nádherný zvuk.

Fender CD 60 CE 25.6.2014

Fender představil novinku mezi elektroakustickými kytarami. Jedná se o limitovanou edici velmi oblíbené kytary Fender CD 60 CD, která je nyní k dispozici v celo mahagonovém provedení. Kytaru je možné samozřejmě objednat v internetovém obchodě Cmias.cz.

Kytarová komba Fender Mustang 4.3.2013

V nabídce produktů značky Fender naleznete i novou řadu kytarových komb, která nese označení Mustang. Veškeré uvedené zboží můžete objednávat v našem internetovém obchodě Cmias.cz, případně nás navštívit v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové a zboží si zakoupit osobně.

Spuštění webové prezentace 21.2.2013

Společnost CMI Melodia a.s. - specialista na hudební nástroje představuje nový web Fenderspecialista.cz, který se zaměřuje pouze na hudební nástroje z dílny této skvělé a světově oblíbené značky. Na své si tak přijdou zejména milovíci kytar a kytarového příslušenství. Veškeré uvedené hudební nástroje je možné zakoupit buď v internetovém obchodě Cmias.cz, případně v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové.


O nás

Společnost CMI Melodia a.s. - specialista na hudební nástroje nabízí špičkové hudební nástroje a příslušenství od více jak od 300 výrobců z celého světa. Naše heslo zní: "Kdo si hraje nezlobí!"

Elektronický obchod Cmias.cz

Náš elektronický obchod Cmias.cz nabízí hudební nástroje, domácí audio video a PA techniku za skvělé ceny. V nabídce naleznete nejen hudební nástroje a hudební produkty YAMAHA, ale i produkty dalších světových značek jako ASHTON, FENDER, IBANEZ, ALHAMBRA, LTD, STRUNAL, ROLAND, CASIO, KORG, TAMA, SONOR, LUDWIG, AMATI, V.F.ČERVENÝ atd.

Partneři

Electropiknik.cz Rockové kurzy

Hudbajeozivot.cz - nezávislý hudební magazín

Zobrazit další partnery

více informací

Kladská 1117/25, 500 03 HRADEC KRÁLOVÉ

Tel.: 495 217 423 Tel.: 495 221 469


COPYRIGHT © 2012 CMI Melodia - ALL RIGHTS RESERVED