Fender Vintage Noiseless Strat Set of 3

Sada pasivních snímačů pro elektrické kytary Stratocaster, brilantní čistý vintage zvuk, výrazné harmonické, bez brumu, barva: Aged White

detailní popis »
Cena s DPH 5 070 Kč
Cena bez DPH 4 190 Kč
Dostupnost : 10 dnů

KOUPIT

Kód produktu : 19345
Výrobce : Fender

Detailní popis produktu Fender Vintage Noiseless Strat Set of 3

Fender nyní nabízí klasický Single Coil zvuk, zbavený jeho jediné nectnosti, jíž odjakživa byl výrazný brum. Nová průlomová technologie dokázala odstranit nepříjemný brum bez toho, aby byl obětován typický zvuk Fender. Speciální pólové nástavce se zkosenými hranami a lakovaný drát cívky produkují brilantně čistý zvuk s bohatým detailem, velkou čitelností a množstvím harmonických kmitočtů tak, jak jsme zvyklí u Vintage Stratu. To vše ovšem zcela bez šumu a brumu.

Parametry produktu: Fender Vintage Noiseless Strat Set of 3O nás

Společnost CMI Melodia a.s. - specialista na hudební nástroje nabízí špičkové hudební nástroje a příslušenství od více jak od 300 výrobců z celého světa. Naše heslo zní: "Kdo si hraje nezlobí!"

Elektronický obchod Cmias.cz

Náš elektronický obchod Cmias.cz nabízí hudební nástroje, domácí audio video a PA techniku za skvělé ceny. V nabídce naleznete nejen hudební nástroje a hudební produkty YAMAHA, ale i produkty dalších světových značek jako ASHTON, FENDER, IBANEZ, ALHAMBRA, LTD, STRUNAL, ROLAND, CASIO, KORG, TAMA, SONOR, LUDWIG, AMATI, V.F.ČERVENÝ atd.

Partneři

Electropiknik.cz Rockové kurzy

Hudbajeozivot.cz - nezávislý hudební magazín

Zobrazit další partnery

více informací

Kladská 1117/25, 500 03 HRADEC KRÁLOVÉ

Tel.: 495 217 423 Tel.: 495 221 469


COPYRIGHT © 2012 CMI Melodia - ALL RIGHTS RESERVED