Fender Mustang™ Floor Gig Bag

Fender® Pedal Board Bag nabízí 600-denier vnější povrch s 1/2" polstrováním, přední kapsu na příslušenství (kabely a adaptér). Spodní strana tašky je s proti klouzavou úpravou pro použití na jevišti. Vnitřní povrch je Ve...

detailní popis »
Cena s DPH 770 Kč
Cena bez DPH 636 Kč
Dostupnost : 10 dnů

KOUPIT

Kód produktu : 6707
Výrobce : Fender

Detailní popis produktu Fender Mustang™ Floor Gig Bag

Fender® Pedal Board Bag nabízí 600-denier vnější povrch s 1/2" polstrováním, přední kapsu na příslušenství (kabely a adaptér). Spodní strana tašky je s proti klouzavou úpravou pro použití na jevišti. Vnitřní povrch je Velcro styl. Dodávána se samolepící páskou na uchycení pedal boardu a ramenního řemenu. Vhodný pro Fender Mustang Floor.

Parametry produktu: Fender Mustang™ Floor Gig BagO nás

Společnost CMI Melodia a.s. - specialista na hudební nástroje nabízí špičkové hudební nástroje a příslušenství od více jak od 300 výrobců z celého světa. Naše heslo zní: "Kdo si hraje nezlobí!"

Elektronický obchod Cmias.cz

Náš elektronický obchod Cmias.cz nabízí hudební nástroje, domácí audio video a PA techniku za skvělé ceny. V nabídce naleznete nejen hudební nástroje a hudební produkty YAMAHA, ale i produkty dalších světových značek jako ASHTON, FENDER, IBANEZ, ALHAMBRA, LTD, STRUNAL, ROLAND, CASIO, KORG, TAMA, SONOR, LUDWIG, AMATI, V.F.ČERVENÝ atd.

Partneři

Electropiknik.cz Rockové kurzy

Hudbajeozivot.cz - nezávislý hudební magazín

Zobrazit další partnery

více informací

Kladská 1117/25, 500 03 HRADEC KRÁLOVÉ

Tel.: 495 217 423 Tel.: 495 221 469


COPYRIGHT © 2012 CMI Melodia - ALL RIGHTS RESERVED