Fender Malmsteen Overdrive Pedal Red

Kytarový podlahový efekt Yngwie Malmsteen signature typu Overdrive, nabízí nefalšovaný a silný heavy tón. Disponuje vysokou kvalitou, speciálním obvodem pro ohýbání tónu, kompaktností a robustní konstrukcí.

detailní popis »
Cena s DPH 1 800 Kč
Cena bez DPH 1 488 Kč
Dostupnost : 10 dnů

KOUPIT

Kód produktu : 22875
Výrobce : Fender
Záruka : 24 měsíců

Detailní popis produktu Fender Malmsteen Overdrive Pedal Red

Kytarový podlahový efekt Yngwie Malmsteen signature typu Overdrive, nabízí nefalšovaný a silný heavy tón. Disponuje vysokou kvalitou, speciálním obvodem pro ohýbání tónu, kompaktností a robustní konstrukcí. Ovládá se pomocí jednoduchého nastavení pro Level a Gain. Kromě toho je vybaven červenou LED diodou, nožním spínačem, jedním 1/4" In a jedním 1/4" Out konektorem. Efekt je samozřejmě True Bypass a napájí se pomocí 9V baterie nebo adaptéru (není součástí balení). Ovládání: potenciometry Level a Gain Napájení: 9V - baterie nebo adaptér (není součástí balení) LED indikace sepnutí efektu Vstupy a výstup: jack 6,3 mm - mono

Parametry produktu: Fender Malmsteen Overdrive Pedal Red

  • Ovládání: potenciometry Level a Gain
  • Napájení: 9V - baterie nebo adaptér (není součástí balení)
  • LED indikace sepnutí efektu


O nás

Společnost CMI Music s.r.o. - specialista na hudební nástroje nabízí špičkové hudební nástroje a příslušenství od více jak od 300 výrobců z celého světa.

Elektronický obchod Cmias.cz

Náš elektronický obchod Cmias.cz nabízí hudební nástroje, domácí audio video a PA techniku za skvělé ceny. V nabídce naleznete nejen hudební nástroje a hudební produkty YAMAHA, ale i produkty dalších světových značek jako ASHTON, FENDER, IBANEZ, ALHAMBRA, LTD, STRUNAL, ROLAND, CASIO, KORG, TAMA, SONOR, LUDWIG, AMATI, V.F.ČERVENÝ atd.

Partneři

Electropiknik.cz Rockové kurzy

Hudbajeozivot.cz - nezávislý hudební magazín

Zobrazit další partnery

více informací

Kladská 1117/25, 500 03 HRADEC KRÁLOVÉ

Tel.: 495 217 423 Tel.: 495 221 469


COPYRIGHT © 2012 CMI Melodia - ALL RIGHTS RESERVED