Fender FVP-1

Fender FVP-1 je pasivní nožní volume pedál navržený pro kytaru, baskytaru i kterýkoliv jiný nástroj. Rocker-style ovládací prvku na pedálu používají 250k potenciometr s dlouhodobou životností, pro podélné a tiché ovládání.

detailní popis »
Cena s DPH 2 010 Kč
Cena bez DPH 1 661 Kč
Dostupnost : 10 dnů

KOUPIT

Kód produktu : 14815
Výrobce : Fender

Detailní popis produktu Fender FVP-1

Tón je udržován v každé hlasitosti a se specialním obvodem si zachovává high-end jasnost, takže snížením hlasitosti váš výsledný signál zustává stejný a není temnější nebo rozházený. Pedál nevyžaduje žádné baterie nebo jiný napajecí zdroj. Vstupy a výstupy jsou umístěny na přední straně pro snadný přístup. Tune jack vám umožní tiché a klidné lazení přímo uprostřed vašeho vystoupení. Pohyb pedálu je jasný a předvídatelný a mužete si jeho odpor i nastavit. Pedál je vyroben z kvalitní slitini hlíku, takže je lehkýa a zarověn vám ho jen tak něco nepoškodí.

Parametry produktu: Fender FVP-1O nás

Společnost CMI Melodia a.s. - specialista na hudební nástroje nabízí špičkové hudební nástroje a příslušenství od více jak od 300 výrobců z celého světa. Naše heslo zní: "Kdo si hraje nezlobí!"

Elektronický obchod Cmias.cz

Náš elektronický obchod Cmias.cz nabízí hudební nástroje, domácí audio video a PA techniku za skvělé ceny. V nabídce naleznete nejen hudební nástroje a hudební produkty YAMAHA, ale i produkty dalších světových značek jako ASHTON, FENDER, IBANEZ, ALHAMBRA, LTD, STRUNAL, ROLAND, CASIO, KORG, TAMA, SONOR, LUDWIG, AMATI, V.F.ČERVENÝ atd.

Partneři

Electropiknik.cz Rockové kurzy

Hudbajeozivot.cz - nezávislý hudební magazín

Zobrazit další partnery

více informací

Kladská 1117/25, 500 03 HRADEC KRÁLOVÉ

Tel.: 495 217 423 Tel.: 495 221 469


COPYRIGHT © 2012 CMI Melodia - ALL RIGHTS RESERVED