Fender Marine Layer Reverb Pedal

Kytarový efekt typu reverb/echo značky Fender nabízí dozvukové efekty studiové kvality s několika módy, Hall, Room, Shimmer, podsvícené potenciometry, bytelné provedení a parádní zvuk. Nové efektové pedály Fender.

detailní popis »
Cena s DPH 3 860 Kč
Cena bez DPH 3 190 Kč
Dostupnost : 10 dnů

KOUPIT

Kód produktu : 24622
Výrobce : Fender
Záruka : 24 měsíců

Detailní popis produktu Fender Marine Layer Reverb Pedal

Dozvuk ve studiové kvalitě pro váš aparát. Kytarový efekt typu reverb/echo značky Fender nabízí dozvukové efekty studiové kvality s několika módy, Hall, Room, Shimmer, podsvícené potenciometry, bytelné provedení a parádní zvuk.Reverb je základním prvkem téměř v jakémkoli kytarovém efektovém řetězci. Marine Layer Reverb nabízí několik typů reverbu včetně klasických jako Hall a Room spolu s moderními zázraky, jakým je mód Shimmer a činí tento pedál nepostradatelným ve vašem signálovém řetězci. Dozvuk reverbu se dokončí i při vypnutí efektu a to zaručuje právě přirozený dozvuk. Přední panel je dále vybaven ovládacími prvky pro nastavení zpoždění ozvěny Pre-Delay, Reverb time pro nastavení délky ozvěny, Damping pro nastavení postupného tlumení ozvěny a Loevel pro nastavení výstupní hlasitosti efektu. K dispozici jsou i přepínače pro přepínání módů Hall, Spring a Special, Variation pro dvojici variaci reverbů a spínatelný filtr. Vyvinut opravdovými odborníky na kytarový zvuk a konzultován s mnoha profesionálními hudebníky. Šasí těchto pedálů je z lehkého pevného eloxovaného hliníku s anodizovanou povrchovou úpravou opatřené diodou ve Fender stylu. I ovladací prvky jsou podsvícené, což je super pro nastavení na temném pódiu. Novinkou je nová patentovaná schránka na baterii, jejíž dvířka jsou opatřená magnetem pro co nejsnadnější a nejrychlejší výměnu. Zpracoval HH

Parametry produktu: Fender Marine Layer Reverb Pedal

  • Typ: Reverb
  • Ovládání: Pre Delay, Reverb Time, Damping, Level, Type switch, Variation switch, Filter switch
  • True Bypass: Ano
  • Vstupy: 1x Mono
  • Výstupy: 1x Mono
  • Napájení: 9V Adaptér, 9V Baterie
  • Adaptér součástí: Ne


O nás

Společnost CMI Music s.r.o. - specialista na hudební nástroje nabízí špičkové hudební nástroje a příslušenství od více jak od 300 výrobců z celého světa.

Elektronický obchod Cmias.cz

Náš elektronický obchod Cmias.cz nabízí hudební nástroje, domácí audio video a PA techniku za skvělé ceny. V nabídce naleznete nejen hudební nástroje a hudební produkty YAMAHA, ale i produkty dalších světových značek jako ASHTON, FENDER, IBANEZ, ALHAMBRA, LTD, STRUNAL, ROLAND, CASIO, KORG, TAMA, SONOR, LUDWIG, AMATI, V.F.ČERVENÝ atd.

Partneři

Electropiknik.cz Rockové kurzy

Zobrazit další partnery

více informací

Kladská 1117/25, 500 03 HRADEC KRÁLOVÉ

Tel.: 495 217 423 Tel.: 495 221 469


COPYRIGHT © 2012 CMI Melodia - ALL RIGHTS RESERVED