Fender Marine Layer Reverb Pedal

Kytarový efekt typu reverb/echo značky Fender nabízí dozvukové efekty studiové kvality s několika módy, Hall, Room, Shimmer, podsvícené potenciometry, bytelné provedení a parádní zvuk. Nové efektové pedály Fender.

detailní popis »
Cena s DPH 2 590 Kč
Cena bez DPH 2 141 Kč
Dostupnost : 10 dnů

KOUPIT

Kód produktu : 24622
Výrobce : Fender
Záruka : 24 měsíců

Detailní popis produktu Fender Marine Layer Reverb Pedal

Dozvuk ve studiové kvalitě pro váš aparát. Kytarový efekt typu reverb/echo značky Fender nabízí dozvukové efekty studiové kvality s několika módy, Hall, Room, Shimmer, podsvícené potenciometry, bytelné provedení a parádní zvuk.Reverb je základním prvkem téměř v jakémkoli kytarovém efektovém řetězci. Marine Layer Reverb nabízí několik typů reverbu včetně klasických jako Hall a Room spolu s moderními zázraky, jakým je mód Shimmer a činí tento pedál nepostradatelným ve vašem signálovém řetězci. Dozvuk reverbu se dokončí i při vypnutí efektu a to zaručuje právě přirozený dozvuk. Přední panel je dále vybaven ovládacími prvky pro nastavení zpoždění ozvěny Pre-Delay, Reverb time pro nastavení délky ozvěny, Damping pro nastavení postupného tlumení ozvěny a Loevel pro nastavení výstupní hlasitosti efektu. K dispozici jsou i přepínače pro přepínání módů Hall, Spring a Special, Variation pro dvojici variaci reverbů a spínatelný filtr. Vyvinut opravdovými odborníky na kytarový zvuk a konzultován s mnoha profesionálními hudebníky. Šasí těchto pedálů je z lehkého pevného eloxovaného hliníku s anodizovanou povrchovou úpravou opatřené diodou ve Fender stylu. I ovladací prvky jsou podsvícené, což je super pro nastavení na temném pódiu. Novinkou je nová patentovaná schránka na baterii, jejíž dvířka jsou opatřená magnetem pro co nejsnadnější a nejrychlejší výměnu. Zpracoval HH

Parametry produktu: Fender Marine Layer Reverb Pedal

  • Typ: Reverb
  • Ovládání: Pre Delay, Reverb Time, Damping, Level, Type switch, Variation switch, Filter switch
  • True Bypass: Ano
  • Vstupy: 1x Mono
  • Výstupy: 1x Mono
  • Napájení: 9V Adaptér, 9V Baterie
  • Adaptér součástí: Ne


O nás

Společnost CMI Music s.r.o. - specialista na hudební nástroje nabízí špičkové hudební nástroje a příslušenství od více jak od 300 výrobců z celého světa.

Elektronický obchod Cmias.cz

Náš elektronický obchod Cmias.cz nabízí hudební nástroje, domácí audio video a PA techniku za skvělé ceny. V nabídce naleznete nejen hudební nástroje a hudební produkty YAMAHA, ale i produkty dalších světových značek jako ASHTON, FENDER, IBANEZ, ALHAMBRA, LTD, STRUNAL, ROLAND, CASIO, KORG, TAMA, SONOR, LUDWIG, AMATI, V.F.ČERVENÝ atd.

Partneři

Electropiknik.cz Rockové kurzy

Hudbajeozivot.cz - nezávislý hudební magazín

Zobrazit další partnery

více informací

Kladská 1117/25, 500 03 HRADEC KRÁLOVÉ

Tel.: 495 217 423 Tel.: 495 221 469


COPYRIGHT © 2012 CMI Melodia - ALL RIGHTS RESERVED