Fender American Vintage 52 Telecaster MN BTB

Fender American Vintage '52 Telecaster® je naprosto přesnou replikou první kytary kterou Loe Fender uvedl na trh a následně se stala legendou. Tělo z masivního jasanu, javorový krk a vintage Snímače. Dokonalá hratelnost ...

detailní popis »
Cena s DPH 40 990 Kč
Cena bez DPH 33 876 Kč
Dostupnost : 10 dnů

KOUPIT

Kód produktu : 17498
Výrobce : Fender

Detailní popis produktu Fender American Vintage 52 Telecaster MN BTB

Jen hrstka klasických elektrických kytar opravdu splňuje podmínky pro označení "jediné, jaké kdy budete potřebovat".Gibson má jednu takovou, báječná ES-335 a Fender se může pochlubit dvěma; Stratocaster a Telecaster a právě Vintage '52 Telecaster je do nejmenšího detailu právě ten nástroj, kterým Fender ovládl trh s kytarami. Tele, ke kterému vzhlíží všechny telecastery. Fender American Vintage '52 Telecaster znovu vytváří renomovaný kult nástroje, který utvářel elektrickou kytarovou hudbu posledních více jak 60ti let. Skvěle tlustý javorový krk, typický právě pro '52 Tele byl benchmark pro Fender, stejně jako plné masivní tělo z Jasanu a americké ručně vinuté snímače. Fender American Vintage '52 Telecaster na první pohled Pečlivě přenesená replika vintage kytary s důrazem na nejmenší detaily, jako šrouby, patice, mechaniky, barva a tloušťka laku apod. Tuto kytaru na první pohled milujete.Kouzlo série Fender American Vintage tkví v přesné replice snímačů spolu s designem nástroje. Fender analizoval několik kytar z původních modelů a provedl přesnou repliku původních snímačů . Každá část původních nástrojů - včetně detailů, jako jsou křivky, tvar, poloměry a další - byla zkoumána, změřena, hodnocena a nakonec zakomponována do amerického Vintage '52 Tele. Výsledek je jasný : Je to vysoce hratelné, má to skvělý tón , vydrží skoro vše a jedná se o nástroj, který změnil hudbu navždy. Krása, tón a hratelnost Jednoduchost je v tomto případě genialita. Tato pozoruhodná kytarová skládačka, vyváří tón a poskytuje hratelnost jakou u jiných kytar ztěží najdete. Začíná to klasickým tělem z výběrového jasanu, jednoduchým jednovrstvým černým pickguardem a tenkým lakem Fender Flash Coat (nitrocelulóza) v barvě Butterscotch Blonde. Pak je tu tučný javorový hrdlový profil U s válcovanými okraji a 21 vintage pražců. Samozřejmě také získáte vintage kobylku se třemi mosaznými sedly a ovládací prvky v podobě 2 potenciometrů pro ovládání hlasitosti a tónové clony a klasický 3 polohovým přepínačem. Mechaniky perfektně drží ladění a jsou typ kluson, Made by Fender. Ke kytaře dostanete Vintage '52 Tele popruh, kabel, kryt kobylky, seřizovací klíč a dobový návod.To vše v Tweedovém Deluxe kufru. Resumé? American Vintage 52 telecaster je bezkompormisní kytara která potěší každého milovníka starých nakřáplých rocknrollů a ryzího dřevního tónu tolik typického pro telecaster. Zpracoval H.H.

Parametry produktu: Fender American Vintage 52 Telecaster MN BTB

 • Fender American Vintage '52 Telecaster®
 • Série: American Vintage
 • Tělo: jasan
 • Tvar těla: Telecaster®
 • Krk: javor
 • Tvar krku: "U"
 • Hmatník: javor
 • Počet pražců: 21
 • Velikost pražců: Vintage-Style
 • Snímače: 2x Single Coil, American Vintage '52 Single-Coil Tele
 • Ovládání: Volume, Tone
 • Barva: Butterscotch Blonde


O nás

Společnost CMI Music s.r.o. - specialista na hudební nástroje nabízí špičkové hudební nástroje a příslušenství od více jak od 300 výrobců z celého světa.

Elektronický obchod Cmias.cz

Náš elektronický obchod Cmias.cz nabízí hudební nástroje, domácí audio video a PA techniku za skvělé ceny. V nabídce naleznete nejen hudební nástroje a hudební produkty YAMAHA, ale i produkty dalších světových značek jako ASHTON, FENDER, IBANEZ, ALHAMBRA, LTD, STRUNAL, ROLAND, CASIO, KORG, TAMA, SONOR, LUDWIG, AMATI, V.F.ČERVENÝ atd.

Partneři

Electropiknik.cz Rockové kurzy

Zobrazit další partnery

více informací

Kladská 1117/25, 500 03 HRADEC KRÁLOVÉ

Tel.: 495 217 423 Tel.: 495 221 469


COPYRIGHT © 2012 CMI Melodia - ALL RIGHTS RESERVED