Fender Classic Player 50s Strat MF 2CS

Elektrická kytara Fender Classic Player '50s Stratocaster® Maple Fretboard 2-Color Sunburst, s tělem z olše, javorovým krkem a vintage snímači byla vytvořená Dennisem Galuszkem. Díky zmíněným materiálům a '57 / ...

detailní popis »
Cena s DPH 22 310 Kč
Cena bez DPH 18 438 Kč
Dostupnost : 10 dnů

KOUPIT

Kód produktu : 1259
Výrobce : Fender

Detailní popis produktu Fender Classic Player 50s Strat MF 2CS

STRATOCASTER je jednička!Tato kytara byla prvně postavena roku 1953 a jde o jeden z nejvýznamnějších designů elektrických kytar, od kterého je odvozena nespočetná řada dalších modelů. Stratocaster byl první kytarou, která se masově vyráběla a nabízela dvojitý výřez těla a další technické inovace jako například jednozvratné tremolo, použití tří snímačů s pětipolohovým přepínačem či vnitřní uložení zdířky konektoru. CLASSIC PLAYER - klasika s vychytávkami Classic je řadou nabízející nástroje z mexické továrny, které Vás vezmou nazpět do doby padesátých nebo šedesátých let. Zvuk, design, výbava – to vše je podřízeno tomu, aby šlo o věrohodné dobové kopie, oproti řadě Classic je Classic Player víc „customizován“ a nabízí tak některé méně standardní parametry, které mnohým hudebníkům velmi vyhovují. Takže neváhejte a vyzkoušejte… Tělo a krk Tělo je vyrobeno z osvědčené masivní olše chráněné polyesterovým lakem, krk je vyroben z javoru lakovaného lesklým urethanovým lakem. Rádius hmatníku z javoru je vyměřen na 9,5 palce, šířka nultého pražce 42 mm, menzura krku odpovídá 648 mm, jeho profil je typu Soft V a nalezneme na něm 21 Medium Jumbo pražců. Snímače a elektronika Kytara je osazena třemi snímači typu single-coil model Fender American Vintage Strat, které se přepínají 5-polohovým switchem, prostřední z nich je s obráceným vinutím. Tyto jsou zvukově klasickým standardem pro získání tradičního „strat“ zvuku. Na upravení zvuku lze použít potenciometry hlasitosti a dvou tónových clon, díky čemuž není problém získat širokou paletu kvalitních zvuků. Hardware Tremolo je typicky synchronizované Vintage Style uchycené ve dvou bodech, struny jsou ukotveny právě v tremolu, sedlové kameny jsou odlity ze speciální oceli s lepšími vlastnostmi přenosu kmitání strun. Na druhé straně kytary nalezneme zamykatelné mechaniky Vintage Style, do nich jsou struny vedeny přes nultý pražec ze syntetické kosti. Hardware je niklový či chromovaný, tělo pod strunami kryje 1-vrstevný pickguard. V továrně se na nástroj natahují struny Fender Super 250R, Nickel Plated Steel 010 - 046. Fender Stratocaster Classic Player ‘50s je kytara vhodná pro každého, kdo hledá zvuk, který k těmto nástrojům neodmyslitelně patří, a ví, kde hledat tu pravou kvalitu. Tento nástroj si Vás svým zvukem i ostatními kvalitami jistě získá. Zpracoval H.H.

Parametry produktu: Fender Classic Player 50s Strat MF 2CS

 • Barevné provedení: Sunburst
 • Povrchová úprava: Lesk
 • Typ: Stratocaster
 • Tělo: Olše
 • Krk: Javor
 • Hmatník: Javor
 • Profil krku: Soft V
 • Menzura: 648 mm
 • Rádius: 9,5 "
 • Počet pražců: 21
 • Šířka nultého pražce: 42 mm
 • Snímače: 2x American Vintage Single-Coil Strat, 1x Reverse Wound/Reverse Polarity American Vintage Single-Coil Strat
 • Ovládání: 1x Volume, 2x Tone
 • Přepínač snímačů: 5polohový
 • Kobylka: Jednozvratné tremolo
 • Ladící mechaniky: Vintage-Style Locking
 • Hardware: Chromovaný

Podobné produkty s Fender Classic Player 50s Strat MF 2CS

Fender Classic Player 50s Strat MF SG

Elektrická kytara Fender Classic Player '50s Stratocaster® Maple Fretboard 2-Color Sunburst, s tělem z olše, javorovým krkem a vintage snímači byla vytvořená Dennisem Galuszkem. Díky zmíněný...

Fender Classic Player 50s Strat MF SG
dodání: 10 dnů
22 310 Kč
DETAILKOUPIT

O nás

Společnost CMI Melodia a.s. - specialista na hudební nástroje nabízí špičkové hudební nástroje a příslušenství od více jak od 300 výrobců z celého světa. Naše heslo zní: "Kdo si hraje nezlobí!"

Elektronický obchod Cmias.cz

Náš elektronický obchod Cmias.cz nabízí hudební nástroje, domácí audio video a PA techniku za skvělé ceny. V nabídce naleznete nejen hudební nástroje a hudební produkty YAMAHA, ale i produkty dalších světových značek jako ASHTON, FENDER, IBANEZ, ALHAMBRA, LTD, STRUNAL, ROLAND, CASIO, KORG, TAMA, SONOR, LUDWIG, AMATI, V.F.ČERVENÝ atd.

Partneři

Electropiknik.cz Rockové kurzy

Hudbajeozivot.cz - nezávislý hudební magazín

Zobrazit další partnery

více informací

Kladská 1117/25, 500 03 HRADEC KRÁLOVÉ

Tel.: 495 217 423 Tel.: 495 221 469


COPYRIGHT © 2012 CMI Melodia - ALL RIGHTS RESERVED