Fender American Pro Stratocaster MN 3TS

Elektrická kytara American Professional Stratocaster patří do druhé nejvyšší řady sériově vyráběných kytar značky Fender. Javorový krk s profilem Deep C je přišroubován k tělu z masivní výběrové olše. Nástroj je osazen trojic...

detailní popis »
Cena s DPH 54 317 Kč
Cena bez DPH 44 890 Kč
Dostupnost : 14 dnů

KOUPIT

Kód produktu : 22352
Výrobce : Fender
Záruka : 24 měsíců

Detailní popis produktu Fender American Pro Stratocaster MN 3TS

American Professional – to nejlepší z minulosti a současnostiFender Stratocaster je nejčastěji kopírovanou kytarou na světě a to již od svého uvedení na trh v roce 1954. Od šedesátých let tyto nástroje pomáhají utvářet podobu celosvětové moderní hudby. Série PRO snoubí to nejlepší z tradiční konstrukce s moderními prvky respektujícími požadavky profesionálních hudebníků.Řada American Professional je druhou nejvyšší řadou v sériově vyráběných kytarách Fender. Jak už sám název napovídá, jedná se o profesionální nástroje určené pro profíky a skutečné milovníky 100% Fender tónu. Podstata kytary zůstává totožná, jako před více jak šedesáti lety, nicméně nástroj využívá pár technických vychytávek, které kytaru posouvají opět o kousek dále. Stále tedy před sebou máme masivní korpus těla z výběrové olše se třemi single-coil snímači a javorovým krkem. Krk Deep C s tlustším profilemJe inspirovaný tvary krků nástrojů z 60. let. Nejedná se ale o žádnou nohu od stolu, profil krku Deep C je kulatější v prvních pozicích, kde zpříjemňuje hru akordů a všeobecné doprovodů a při přechodu do vysokých poloh se zplošťuje. Díky tomu vzniká prostor pro lepší oporu palce při hraní sól a rychlých běhů po hmatníku.Krk nástroje American Pro Stratocaster MN 3TS je vyroben z jednoho kusu výběrového javoru s ořechovou výložkou na zadní straně (které se v angličtině přezdívá „Skunk Stripe“), pod kterou ukrývající výztuhu krku. Zcela nové jsou pražce Narrow-Tall, které jsou nejen užší, ale především vyšší, než jak tomu bylo zvykem v letech minulých. Vyšší pražce přispívají značnou měrou k velkému pohodlí při hře, a to zejména při vytahování tónů. Menzura nástroje je tradičních 648 mm (25,5“) a rádius je 241 mm (9,5"). Snímače V-ModV sérii American Professional jsou použity nově zpracované snímače Fender V-Mod, které vyvíjel Tim Shaw. Tento vývojový guru se stavbou snímačů v americké Coroně, kde sídlí Fender, zabývá již hodnou řádku let. Snímače V-Mod kombinují různé typy Alnico magnetů, tak aby bylo dosaženo nejoptimálnějšího zvuku pro každý nástroj z řady American PRO. Treble-Bleed obvod a hardware nástroje Integrovaný obvod Treble-Bleed zamezuje úbytku výšek při snižování hlasitosti pomocí potenciometru „Volume“, což je standardní jev všech elektrických kytar. Díky této vychytávce si můžete užít neoříznutý zvuk zvoleného snímače i při nižších hlasitostech. Ovládací prvky jsou klasicky Stratocastrovské: 1x Volume potenciometr pro všechny tři snímače a dvě tónové clony. Tone 1.: tónová clona pro snímač u krku a Tone 2.: tónová clona pro snímače uprostřed a u kobylky. Lité ladící mechaniky Fender Standard a jednozvratná 2-Point Synchronized Tremolo kobylka s nasouvací pákou. Součástí nástroje je i tvarovaný pevný kufr Fender Elite Molded. Že je kytara kompletně vyrobena v USA, asi není potřeba zmiňovat, ale pro klid duše to uvedeme.

Parametry produktu: Fender American Pro Stratocaster MN 3TS

 • Tvar těla: Stratocaster
 • Tělo: olše
 • Krk: javor
 • Hmatník: javor
 • Počet pražců: 22
 • Profil krku: Modern Deep C
 • Menzura: 648 mm
 • Rádius: 241,3 mm
 • Konfigurace snímačů: S/S/S
 • Snímače: V-Mod Single-Coil Strat
 • Typ kobylky: jednozvratné tremolo
 • Kobylka: 2-Point Synchronized Tremolo
 • Ovladače: 1x Volume, 2x Tone
 • Struny: Fender® USA, NPS, (.009-.042)
 • Příslušenství: Elite Molded kufr
 • Barva: 3-Color Sunburst
 • Kód modelu: 0113010700


O nás

Společnost CMI Music s.r.o. - specialista na hudební nástroje nabízí špičkové hudební nástroje a příslušenství od více jak od 300 výrobců z celého světa.

Elektronický obchod Cmias.cz

Náš elektronický obchod Cmias.cz nabízí hudební nástroje, domácí audio video a PA techniku za skvělé ceny. V nabídce naleznete nejen hudební nástroje a hudební produkty YAMAHA, ale i produkty dalších světových značek jako ASHTON, FENDER, IBANEZ, ALHAMBRA, LTD, STRUNAL, ROLAND, CASIO, KORG, TAMA, SONOR, LUDWIG, AMATI, V.F.ČERVENÝ atd.

Partneři

Electropiknik.cz Rockové kurzy

Zobrazit další partnery

více informací

Kladská 1117/25, 500 03 HRADEC KRÁLOVÉ

Tel.: 495 217 423 Tel.: 495 221 469


COPYRIGHT © 2012 CMI Melodia - ALL RIGHTS RESERVED