Fender American Pro Stratocaster MN 3TS

Elektrická kytara American Professional Stratocaster patří do druhé nejvyšší řady sériově vyráběných kytar značky Fender. Javorový krk s profilem Deep C je přišroubován k tělu z masivní výběrové olše. Nástroj je osazen trojic...

detailní popis »
Cena s DPH 38 960 Kč
Cena bez DPH 32 198 Kč
Dostupnost : 14 dnů

KOUPIT

Kód produktu : 22352
Výrobce : Fender
Záruka : 24 měsíců

Detailní popis produktu Fender American Pro Stratocaster MN 3TS

American Professional – to nejlepší z minulosti a současnostiFender Stratocaster je nejčastěji kopírovanou kytarou na světě a to již od svého uvedení na trh v roce 1954. Od šedesátých let tyto nástroje pomáhají utvářet podobu celosvětové moderní hudby. Série PRO snoubí to nejlepší z tradiční konstrukce s moderními prvky respektujícími požadavky profesionálních hudebníků.Řada American Professional je druhou nejvyšší řadou v sériově vyráběných kytarách Fender. Jak už sám název napovídá, jedná se o profesionální nástroje určené pro profíky a skutečné milovníky 100% Fender tónu. Podstata kytary zůstává totožná, jako před více jak šedesáti lety, nicméně nástroj využívá pár technických vychytávek, které kytaru posouvají opět o kousek dále. Stále tedy před sebou máme masivní korpus těla z výběrové olše se třemi single-coil snímači a javorovým krkem. Krk Deep C s tlustším profilemJe inspirovaný tvary krků nástrojů z 60. let. Nejedná se ale o žádnou nohu od stolu, profil krku Deep C je kulatější v prvních pozicích, kde zpříjemňuje hru akordů a všeobecné doprovodů a při přechodu do vysokých poloh se zplošťuje. Díky tomu vzniká prostor pro lepší oporu palce při hraní sól a rychlých běhů po hmatníku.Krk nástroje American Pro Stratocaster MN 3TS je vyroben z jednoho kusu výběrového javoru s ořechovou výložkou na zadní straně (které se v angličtině přezdívá „Skunk Stripe“), pod kterou ukrývající výztuhu krku. Zcela nové jsou pražce Narrow-Tall, které jsou nejen užší, ale především vyšší, než jak tomu bylo zvykem v letech minulých. Vyšší pražce přispívají značnou měrou k velkému pohodlí při hře, a to zejména při vytahování tónů. Menzura nástroje je tradičních 648 mm (25,5“) a rádius je 241 mm (9,5"). Snímače V-ModV sérii American Professional jsou použity nově zpracované snímače Fender V-Mod, které vyvíjel Tim Shaw. Tento vývojový guru se stavbou snímačů v americké Coroně, kde sídlí Fender, zabývá již hodnou řádku let. Snímače V-Mod kombinují různé typy Alnico magnetů, tak aby bylo dosaženo nejoptimálnějšího zvuku pro každý nástroj z řady American PRO. Treble-Bleed obvod a hardware nástroje Integrovaný obvod Treble-Bleed zamezuje úbytku výšek při snižování hlasitosti pomocí potenciometru „Volume“, což je standardní jev všech elektrických kytar. Díky této vychytávce si můžete užít neoříznutý zvuk zvoleného snímače i při nižších hlasitostech. Ovládací prvky jsou klasicky Stratocastrovské: 1x Volume potenciometr pro všechny tři snímače a dvě tónové clony. Tone 1.: tónová clona pro snímač u krku a Tone 2.: tónová clona pro snímače uprostřed a u kobylky. Lité ladící mechaniky Fender Standard a jednozvratná 2-Point Synchronized Tremolo kobylka s nasouvací pákou. Součástí nástroje je i tvarovaný pevný kufr Fender Elite Molded. Že je kytara kompletně vyrobena v USA, asi není potřeba zmiňovat, ale pro klid duše to uvedeme.

Parametry produktu: Fender American Pro Stratocaster MN 3TS

 • Tvar těla: Stratocaster
 • Tělo: olše
 • Krk: javor
 • Hmatník: javor
 • Počet pražců: 22
 • Profil krku: Modern Deep C
 • Menzura: 648 mm
 • Rádius: 241,3 mm
 • Konfigurace snímačů: S/S/S
 • Snímače: V-Mod Single-Coil Strat
 • Typ kobylky: jednozvratné tremolo
 • Kobylka: 2-Point Synchronized Tremolo
 • Ovladače: 1x Volume, 2x Tone
 • Struny: Fender® USA, NPS, (.009-.042)
 • Příslušenství: Elite Molded kufr
 • Barva: 3-Color Sunburst
 • Kód modelu: 0113010700


O nás

Společnost CMI Melodia a.s. - specialista na hudební nástroje nabízí špičkové hudební nástroje a příslušenství od více jak od 300 výrobců z celého světa. Naše heslo zní: "Kdo si hraje nezlobí!"

Elektronický obchod Cmias.cz

Náš elektronický obchod Cmias.cz nabízí hudební nástroje, domácí audio video a PA techniku za skvělé ceny. V nabídce naleznete nejen hudební nástroje a hudební produkty YAMAHA, ale i produkty dalších světových značek jako ASHTON, FENDER, IBANEZ, ALHAMBRA, LTD, STRUNAL, ROLAND, CASIO, KORG, TAMA, SONOR, LUDWIG, AMATI, V.F.ČERVENÝ atd.

Partneři

Electropiknik.cz Rockové kurzy

Hudbajeozivot.cz - nezávislý hudební magazín

Zobrazit další partnery

více informací

Kladská 1117/25, 500 03 HRADEC KRÁLOVÉ

Tel.: 495 217 423 Tel.: 495 221 469


COPYRIGHT © 2012 CMI Melodia - ALL RIGHTS RESERVED