Elektrická kytara Fender Classic Special 60's Stratocaster RW VW

Fender Made in Japan je zpět! Jedná se o "plnokrevný" Stratocaster, kytarý má tělo z olše a javorový krk s palisandrovém hmatníku s rádiusem 7,25". Je osazen třemi singly Custom 60's a nabízí pestrou škálu...

detailní popis »
Cena s DPH 23 690 Kč
Cena bez DPH 19 579 Kč
Dostupnost : 90 dnů

KOUPIT

Kód produktu : 21030
Výrobce : Fender

Detailní popis produktu Elektrická kytara Fender Classic Special 60's Stratocaster RW VW

Fender Stratocaster – Žijící legenda V polovině padesátých let vyjel z výrobní linky Fenderu mistrovský třísnímačový nástroj a prakticky okamžitě se stal hitem a tento status mu přetrvává dodnes. Classic Special Jednou ze specialit které Fender nabízí svým zákazníkům jsou Speciální Limitované edice, které jsou vždy něčím unikátní a neopakují se. Limitovaná barevná provedení, snímače a detaily, díky kterým si kytary Fender v těchto edicích uchovávají unikátnost a sběratelskou hodnotu, oproti „běžné" pásové výrobě jsou atrtibuty které nelze zanedbat. Historie Během zlatých 50tých a 60tých let společnost Fender často používala katalog povrchových úprav společnosti DuPont, přičemž vybírala odstíny, které často najdete na populárních automobilech této éry, obvykle od firmy General Motors. Tyto barvy odvozené od automobilů byly označeny jako Lucite, což je forma akrylové barvy, na jejíž povrch se často aplikovala čirá vrstva nitro laku, což vytvořilo vzhled povrchových úprav jako je Lake Placid Blue nebo Vintage white. Tolik pro historii. Made in Japan ! Kytara má tělo z olše a krk typu slim „C“ z javoru. Na palisandrovém hmatníku s rádiusem 7,25" (184,1 mm) najdeme 22 Medium Jumbo pražců. Krk působí masivnějším dojmem než běžný Stratocaster což bude pro mnohé muzikanty vítanou změnou. Šířka nultého pražce odpovídá 42 mm a menzura je dlouhá 648 mm.Struny se uchycují do klasického tremola Vintage-style Synchronized. Kytara je osazena třemi singl snímači Custom 60's. Zvuk lze ovládat pomocí tří potenciometrů: volume, tone 1 (krk) a tone 2 (střed a kobylka). Mezi snímači lze přepínat pěti-polohovým přepínačem, kvalitní mechaniky jsou samozřejmostí Zvuk Japonské kytary jsou často ceněny více než Mexické nebo i Americké kousky a to díky preciznímu zpracování a osobitému zvuku. Tento Strat není vyjímkou. Snímače mají silný ale přesto čístý výstup, krkový singl má krásný kulatý tón a kobylkový snímač dokáže parádně „kousat“ . Dostanete tak parádní šelmu, která i při vyšším gainu pěkně hraje a zvuk je konkrétní. Naváhejte a přijďte si kytaru osobně vyzkoušet do CMI plaza a pochopíte. Zpracoval H.H.

Parametry produktu: Elektrická kytara Fender Classic Special 60's Stratocaster RW VW

 • Tvar těla: Stratocaster
 • Tělo: olše
 • Krk: javor
 • Hmatník: palisandr
 • Počet pražců: 22
 • Menzura: 648 mm
 • Nultý pražec: 42 mm
 • Rádius: 184,1 mm
 • Typ kobylky: jednozvratná
 • Konfigurace snímačů: S/S/S
 • Snímače: Custom 60's Single Coil Strat
 • Ovladače: 1 x hlasitost, 2 x tónová clona, pěti-polohový přepínač snímačů
 • Struny: Fender® USA, NPS, (.009-.042 Gauges)
 • Barva: Vintage White ( bílá)
 • Kód modelu: 5251505941


O nás

Společnost CMI Melodia a.s. - specialista na hudební nástroje nabízí špičkové hudební nástroje a příslušenství od více jak od 300 výrobců z celého světa. Naše heslo zní: "Kdo si hraje nezlobí!"

Elektronický obchod Cmias.cz

Náš elektronický obchod Cmias.cz nabízí hudební nástroje, domácí audio video a PA techniku za skvělé ceny. V nabídce naleznete nejen hudební nástroje a hudební produkty YAMAHA, ale i produkty dalších světových značek jako ASHTON, FENDER, IBANEZ, ALHAMBRA, LTD, STRUNAL, ROLAND, CASIO, KORG, TAMA, SONOR, LUDWIG, AMATI, V.F.ČERVENÝ atd.

Partneři

Electropiknik.cz Rockové kurzy

Hudbajeozivot.cz - nezávislý hudební magazín

Zobrazit další partnery

více informací

Kladská 1117/25, 500 03 HRADEC KRÁLOVÉ

Tel.: 495 217 423 Tel.: 495 221 469


COPYRIGHT © 2012 CMI Melodia - ALL RIGHTS RESERVED