Fender Acoustic SFX

Toto kombo splní představu všech náročných hráčů, kteří touží po zvukové kvalitě a zároveň docení designovou úroveň aparátu. Fender Acoustic SFX je zejména vhodné, pokud chcete lehké a snadno transportovatelné kombo určené pr...

detailní popis »
Cena s DPH 26 608 Kč
Cena bez DPH 21 990 Kč
Dostupnost : 10 dnů

KOUPIT

Kód produktu : 21283
Výrobce : Fender

Detailní popis produktu Fender Acoustic SFX

Toto kombo splní představu všech náročných hráčů, kteří touží po zvukové kvalitě a zároveň docení designovou úroveň aparátu. Fender Acoustic SFX je zejména vhodné, pokud chcete lehké a snadno transportovatelné kombo určené pro akce komornějšího charakteru. Ovládací panel komba je umístěn na vrchní straně. Najdeme zde dva kanály určené pro mikrofon nebo kytaru díky použití kombinovaného XLR/Jack vstupu. Díky technologii Stereo Field Expansion (SFX) zaplníte prostor zvukem, který bude na posluchače působit velmi bohatým a plným dojmem. K dispozici zde máte také efekty jako hall reverb, echo, delay a vibratone efekty, které zajistí hluboký zvuk. Výkon komba je 200 W. Krom zmíněných efektů můžete u každého kanálu ovládat také hlasitost a třípásmový ekvalizér. Kombo je také vybavené Aux vstupem, sluchátkovým výstupem, přepínačem fáze a XLR symetrickým line-out výstupem. Fender Acoustic SFX je elegantní aparát pro vaši elektroakustickou kytaru, který nechá vaši kytaru projevit v celé její sonické šíři a ještě vám k tomu připadá spoustu efektů a dalších zvukových možností. Technické údaje: Kombo pro akustické nástroje Výkon: 200 W 8“ reproduktor, 6“ boční reproduktor, vysokofrekvenční tweeter Počet kanálů: 2 Ovládání: Volume, 3pásmový ekvalizér, Reverb, Phase, efekty Efekty: Delay, Chorus, Vibratone, Reverb, Stereo SFX Součástí obal Aux vstup a výstup na sluchátka XLR Line-out Vstup pro footswitch (není součástí)

Parametry produktu: Fender Acoustic SFX

  • Kombo pro akustické nástroje
  • Výkon: 200 W
  • 8“ reproduktor, 6“ boční reproduktor, vysokofrekvenční tweeter
  • Počet kanálů: 2
  • Ovládání: Volume, 3pásmový ekvalizér, Reverb, Phase, efekty
  • Efekty: Delay, Chorus, Vibratone, Reverb, Stereo SFX
  • Součástí obal
  • Aux vstup a výstup na sluchátka
  • XLR Line-out
  • Vstup pro footswitch (není součástí)


O nás

Společnost CMI Music s.r.o. - specialista na hudební nástroje nabízí špičkové hudební nástroje a příslušenství od více jak od 300 výrobců z celého světa.

Elektronický obchod Cmias.cz

Náš elektronický obchod Cmias.cz nabízí hudební nástroje, domácí audio video a PA techniku za skvělé ceny. V nabídce naleznete nejen hudební nástroje a hudební produkty YAMAHA, ale i produkty dalších světových značek jako ASHTON, FENDER, IBANEZ, ALHAMBRA, LTD, STRUNAL, ROLAND, CASIO, KORG, TAMA, SONOR, LUDWIG, AMATI, V.F.ČERVENÝ atd.

Partneři

Electropiknik.cz Rockové kurzy

Zobrazit další partnery

více informací

Kladská 1117/25, 500 03 HRADEC KRÁLOVÉ

Tel.: 495 217 423 Tel.: 495 221 469


COPYRIGHT © 2012 CMI Melodia - ALL RIGHTS RESERVED