Fender Standard Precision Bass Pau Ferro AW

Elektrická čtyřstrunná baskytara s tvarem těla Precision ze série Standard. Tělo baskytary je vyrobeno z olšového dřeva a na jeho povrchovou úpravu byl použit polyesterový lak. Javorový krk s profilem ve tvaru modern C, je os...

detailní popis »
Cena s DPH 17 890 Kč
Cena bez DPH 14 785 Kč
Dostupnost : 10 dnů

KOUPIT

Kód produktu : 23602
Výrobce : Fender
Záruka : 24 měsíců

Detailní popis produktu Fender Standard Precision Bass Pau Ferro AW

Fender Standard Precision Bass Pau Ferro Arctic White: Elektrická čtyřstrunná baskytara s tvarem těla Precision ze série Standard. Tělo baskytary je vyrobeno z olšového dřeva a na jeho povrchovou úpravu byl použit polyesterový lak. Javorový krk s profilem ve tvaru modern C, je osazen hmatníkem z dřeviny Pau Ferro s 20 pražci typu Medium Jumbo. Délka menzura nástroje je 34" (864 mm) a šířka nultého pražce 1.625" (41.3 mm). O ladění a intonaci se stará kobylka 4-Saddle Standard Vintage-Style with Single Groove Saddles a ladící mechanika Standard Open-Gear. Kvalitní zvukový přenos zajišťuje snímač Standard Split Single-Coil Precision Bass uprostřed. Zvuk se nastavuje a ovládá pomocí potenciometrů Volume a Master Tone. Barevné provedení: Arctic White.

Parametry produktu: Fender Standard Precision Bass Pau Ferro AWO nás

Společnost CMI Music s.r.o. - specialista na hudební nástroje nabízí špičkové hudební nástroje a příslušenství od více jak od 300 výrobců z celého světa.

Elektronický obchod Cmias.cz

Náš elektronický obchod Cmias.cz nabízí hudební nástroje, domácí audio video a PA techniku za skvělé ceny. V nabídce naleznete nejen hudební nástroje a hudební produkty YAMAHA, ale i produkty dalších světových značek jako ASHTON, FENDER, IBANEZ, ALHAMBRA, LTD, STRUNAL, ROLAND, CASIO, KORG, TAMA, SONOR, LUDWIG, AMATI, V.F.ČERVENÝ atd.

Partneři

Electropiknik.cz Rockové kurzy

Hudbajeozivot.cz - nezávislý hudební magazín

Zobrazit další partnery

více informací

Kladská 1117/25, 500 03 HRADEC KRÁLOVÉ

Tel.: 495 217 423 Tel.: 495 221 469


COPYRIGHT © 2012 CMI Melodia - ALL RIGHTS RESERVED