Fender Classic 60s Jazz Bass RW OW

Fender Classic 60s Jazz Bass je elektrická basa v klasickém provedení šedesátých let. Tělo je z olše, krk z javoru a hmatník je palisandrový. Basa je v bílém provedení s tortoise pickguardem.

detailní popis »
Kód produktu : 6715
Výrobce : Fender

Detailní popis produktu Fender Classic 60s Jazz Bass RW OW

Fender Jazz Bass Classic Series 60s. Tělo baskytary je vyrobeno z olšového dřeva. Javorový krk s profilem ve tvaru C, je osazen palisandrovým hmatníkem s 20 pražci. Délka menzura nástroje je 34" (864 mm) a šířka nultého pražce 1,5" (38,1 mm). Basa má ladící mechaniky American Vintage Reverse Open-Gear Bass a klasickou vintage kobylu. Snímače jsou klasické singl coil, konkrétně jde o model Vintage Alnico Magnet Single-Coil Jazz Bass. Nastavení zvuku se ovládá pomocí potenciometrů Volume 1, Volume 2 a potenciometrem Master Tone. Baskytara je včetně deluxe Gig Bagu. Barevné provedení: Olympic White

Parametry produktu: Fender Classic 60s Jazz Bass RW OWO nás

Společnost CMI Music s.r.o. - specialista na hudební nástroje nabízí špičkové hudební nástroje a příslušenství od více jak od 300 výrobců z celého světa.

Elektronický obchod Cmias.cz

Náš elektronický obchod Cmias.cz nabízí hudební nástroje, domácí audio video a PA techniku za skvělé ceny. V nabídce naleznete nejen hudební nástroje a hudební produkty YAMAHA, ale i produkty dalších světových značek jako ASHTON, FENDER, IBANEZ, ALHAMBRA, LTD, STRUNAL, ROLAND, CASIO, KORG, TAMA, SONOR, LUDWIG, AMATI, V.F.ČERVENÝ atd.

Partneři

Electropiknik.cz Rockové kurzy

Zobrazit další partnery

více informací

Kladská 1117/25, 500 03 HRADEC KRÁLOVÉ

Tel.: 495 217 423 Tel.: 495 221 469


COPYRIGHT © 2012 CMI Melodia - ALL RIGHTS RESERVED