Klasická kytara Fender CN-90 Natural

Klasická kytara CN-90 Natural Classical od světoznámého výrobce kytar Fender je vhodná, jako školní nástroj pro mladé kytaristy, či začátečníky. Má nylonové struny. Luby a zadní deska jsou vyrobeny z laminovaného mahagonu. Po...

detailní popis »
Kód produktu : 1369
Výrobce : Fender

Detailní popis produktu Klasická kytara Fender CN-90 Natural

Kytary Fender CN spadají do série, kterou Fender označil jménem Classical. V ní naleznete kytary, které vychází z designového konceptu klasické kytary, či takříkajíc „španělky“. Samozřejmostí je to, že disponují všemi kvalitami, které proslavily i elektrické kytary této značky. Tělo a krk Přední deska těla kytary je ze smrku, luby a zadní deska jsou vyrobeny z mahagonového dřeva. Krk nástroje je vyroben ze dřeva mahagonu, je použit palisandrový hmatník, kobylka je palisandrová. Tato kobylka je vytvarována tak, aby optimálně přenášela vibrace struny. Menzura krku je 643 mm, nultý pražec má šířku 48 mm, na hmatníku je osazeno 19 pražců. Hardware Sedlový a nultý pražec jsou vyrobeny ze syntetické kosti. Hardware je chromovaný, použity jsou ladící mechaniky Fender Classical. Továrně se na kytaru natahují struny Fender® Nylon .028-.043. Fender CN je kytara vhodná pro každého, kdo hledá zvuk, který k těmto nástrojům neodmyslitelně patří, a ví, kde hledat tu pravou kvalitu. Tento nástroj si Vás svým zvukem i ostatními kvalitami jistě získá. Typ (tvar): klasická kytara Horní deska: smrková dýha Krk: nato (exotická dřevina) Luby a zadní deska: mahagonová dýha Kobylka: palisandr Hmatník: palisandr Počet pražců: 18 Menzura: 643mm Šířka hmatníku: 52mm (nultý pražec) Struny: Fender Nylon Classical 100, Clear, Tie End Strings, (.028-.043) Barva: přírodní provedení (Natural)

Parametry produktu: Klasická kytara Fender CN-90 Natural

 • Typ (tvar): klasická kytara
 • Horní deska: smrková dýha
 • Krk: nato (exotická dřevina)
 • Luby a zadní deska: mahagonová dýha
 • Kobylka: palisandr
 • Hmatník: palisandr
 • Počet pražců: 18
 • Menzura: 643mm
 • Šířka hmatníku: 52mm (nultý pražec)
 • Struny: Fender Nylon Classical 100, Clear, Tie End Strings, (.028-.043)
 • Barva: přírodní provedení (Natural)


O nás

Společnost CMI Melodia a.s. - specialista na hudební nástroje nabízí špičkové hudební nástroje a příslušenství od více jak od 300 výrobců z celého světa. Naše heslo zní: "Kdo si hraje nezlobí!"

Elektronický obchod Cmias.cz

Náš elektronický obchod Cmias.cz nabízí hudební nástroje, domácí audio video a PA techniku za skvělé ceny. V nabídce naleznete nejen hudební nástroje a hudební produkty YAMAHA, ale i produkty dalších světových značek jako ASHTON, FENDER, IBANEZ, ALHAMBRA, LTD, STRUNAL, ROLAND, CASIO, KORG, TAMA, SONOR, LUDWIG, AMATI, V.F.ČERVENÝ atd.

Partneři

Electropiknik.cz Rockové kurzy

Hudbajeozivot.cz - nezávislý hudební magazín

Zobrazit další partnery

více informací

Kladská 1117/25, 500 03 HRADEC KRÁLOVÉ

Tel.: 495 217 423 Tel.: 495 221 469


COPYRIGHT © 2012 CMI Melodia - ALL RIGHTS RESERVED